UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

No nie wierzę. Moc atrakcji. Stary żółty symulator, co go z WORDU nawet MOSiR zabiera na zapchanie dziury, straż pożarna, graniczna, służba wiezienna, a ile atrakcji samej policji? Gdzie pokazowe pogonie, rajdy, symulowane akcje na lądzie i na wodzie, ewakuacje z płonących jednostek na lądzie i wodzie. Nuda, nuda i jeszcze raz nuda.


Anuluj