UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Oj bedzie sie działo jak Olimpia ogłosi ceny biletów i karnetów. Niektórzy juz przebieraja giczałami z zachwytu że beda mogli poopluwac prezesa i zarząd. Nie ważne że w Rzeszowie, Łodzi, czy innych Polkowiacach beda bilety po 20 zł. Ale żeby u nas w Elblągu na mecze Olimpii były po 12 zł. Toż to woła o pomste do nieba. Oj beda ujadali i podpuszczali ci z Krakusa i olsztyna


Anuluj