52
11.07.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@ Zbyszek1 ~Piotr Zychowicz historyk i publicysta
(2019.07.12)

info

0  
  0
Ale on ma racje pracowałem z ukraińcami i rosjanami. Z ruskimi fajnie się dogadywaliśmy a ukraińcy jak niemowy tylko jak coś chcieli a tak to lipa. Sa oni strasznie fałszywi. A jeśli zbudować pokój to niby jak skoro oni BANDEROWCÓW morderców uznają za bohatera?
Antylewactwo (2019.07.12)