A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@ Zbyszek1 ~Piotr Zychowicz historyk i publicysta
Ale on ma racje pracowałem z ukraińcami i rosjanami. Z ruskimi fajnie się dogadywaliśmy a ukraińcy jak niemowy tylko jak coś chcieli a tak to lipa. Sa oni strasznie fałszywi. A jeśli zbudować pokój to niby jak skoro oni BANDEROWCÓW morderców uznają za bohatera?