UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Ale on ma racje pracowałem z ukraińcami i rosjanami. Z ruskimi fajnie się dogadywaliśmy a ukraińcy jak niemowy tylko jak coś chcieli a tak to lipa. Sa oni strasznie fałszywi. A jeśli zbudować pokój to niby jak skoro oni BANDEROWCÓW morderców uznają za bohatera?
Antylewactwo