UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ale on ma racje pracowałem z ukraińcami i rosjanami. Z ruskimi fajnie się dogadywaliśmy a ukraińcy jak niemowy tylko jak coś chcieli a tak to lipa. Sa oni strasznie fałszywi. A jeśli zbudować pokój to niby jak skoro oni BANDEROWCÓW morderców uznają za bohatera?

Antylewactwo

Anuluj