UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Napiszę krótko i zwięźle a mianowicie : nie lubisz zwierząt i chcesz je traktować źle, to po prostu zrezygnuj nie bierz czy nie kupuj jak masz go źle traktować Nie wypisuj również takich bzdur o klimatyzacji w budach o przesadzaniu, jeżeli chodzi o traktowanie. Zwierzę tak samo zasługuje na normalne ludzkie traktowani. Mam dwa pieski i sobie nie wyobrażam, żebym je źle traktował. Nie ma lepszych przyjaciół jak psy, zawsze dobro odpłacają dobrem.


Anuluj