19
26.06.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Budynek na 1 maja 35 był zrobiont także od strony Plantów. Czy też z tej kasy ? Kto ważny tzm mieszka że odkopano ja aż do fundamentów ?
1maja35 (2019.06.26)

info

1  
  2
A jaki status ma tzw Palacyk na ulicy Stoczniowej ? okalający go mur niedlugo sie przewroci. czy naprawdę nie ma sily na Szkolę Jański, ktora jest wlaścicielem. To samo dotyczy niby budowy na Starowce pana P. , oraz slodkiej dzialki na placu Konstytucji. Niby te trzy budowy są w Elblągu, ale jakby ich nie bylo, bo Ratusz udaje, że skoro umowy sprzedaży byly akurat dla tych panów innaczej niż ze zwyklymi obywatelami podpisane to nie mogą nic poradzić.
(2019.06.26)

info

5  
  0
a brama na pionierskiej? zawieszona kartka ze elewacja odpada i po sprawie?
hhh (2019.06.26)

info

8  
  0
175tys na 4 kamienice??? Oni chyba nie srali. Przy obecnym stanie tych budynków to nie wiem, czy taka kwota starczy na jeden.
Arnold (2019.06.27)

info

5  
  0
"To nie są zbytki, miasto ratuje zabytki", ale to nie sa zabytki, ale miasto ratuje zabytki. Slawek i Edek
(2019.06.27)

info

1  
  1
Ogólnie to wspólnoty powstały i to one ratują i remontuja te budynki w większości. Zbk pozostała część budynków i nic z nimi nie robią. A za 175 tys to remont tylu budynków ma być zrobiony ??? Wolne żarty.
(2019.06.27)

info

8  
  1
A czy ktoś nadzoruje remont budynku przychodni przy Żeromskiego? Dachówki lecą na chodnik, mało co nie zabiło kobiety!
(2019.06.27)

info

1  
  0
Na Wapiennej rowniez obok zamkowej
(2019.06.27)
Jak kasy przybędzie. To i lepszy rym będzie
(2019.06.28)

info

0  
  0