A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Budynek na 1 maja 35 był zrobiont także od strony Plantów. Czy też z tej kasy ? Kto ważny tzm mieszka że odkopano ja aż do fundamentów ?
A jaki status ma tzw Palacyk na ulicy Stoczniowej ?
okalający go mur niedlugo sie przewroci.
czy naprawdę nie ma sily na Szkolę
Jański, ktora jest wlaścicielem. To samo dotyczy niby budowy na Starowce pana P. , oraz slodkiej dzialki na placu Konstytucji.
Niby te trzy budowy są w Elblągu, ale jakby ich nie bylo, bo Ratusz udaje, że skoro umowy sprzedaży byly akurat dla tych panów innaczej niż ze zwyklymi obywatelami podpisane to nie mogą nic poradzić.
a brama na pionierskiej? zawieszona kartka ze elewacja odpada i po sprawie?
175tys na 4 kamienice??? Oni chyba nie srali. Przy obecnym stanie tych budynków to nie wiem, czy taka kwota starczy na jeden.
"To nie są zbytki, miasto ratuje zabytki", ale to nie sa zabytki, ale miasto ratuje zabytki. Slawek i Edek
Ogólnie to wspólnoty powstały i to one ratują i remontuja te budynki w większości. Zbk pozostała część budynków i nic z nimi nie robią. A za 175 tys to remont tylu budynków ma być zrobiony ??? Wolne żarty.
A czy ktoś nadzoruje remont budynku przychodni przy Żeromskiego? Dachówki lecą na chodnik, mało co nie zabiło kobiety!
Na Wapiennej rowniez obok zamkowej
Jak kasy przybędzie. To i lepszy rym będzie