UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A jaki status ma tzw Palacyk na ulicy Stoczniowej ? okalający go mur niedlugo sie przewroci. czy naprawdę nie ma sily na Szkolę Jański, ktora jest wlaścicielem. To samo dotyczy niby budowy na Starowce pana P. , oraz slodkiej dzialki na placu Konstytucji. Niby te trzy budowy są w Elblągu, ale jakby ich nie bylo, bo Ratusz udaje, że skoro umowy sprzedaży byly akurat dla tych panów innaczej niż ze zwyklymi obywatelami podpisane to nie mogą nic poradzić.


Anuluj