UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

U nas (w większości) w społeczeństwie ludzi mało świadomych wygra ta partia która więcej kasy obieca. A to, że z tego względu analogicznie coraz drożej w sklepach i mniejnna rozwój kraju to już mało kogo interesuje. Zazwyczaj przeciętny Polak poszedłby na taki układ, że będzie się go wozić wszędzie taksówką za darmo, ale pod warunkiem, że utnie mu się nogi.

Kkkkk1