A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@jan z drzewa - wystarczy sobie zrobic spacer po lesie i posluchac spiewu ptakow
Piękny wzruszający koncert :-)
Piękny wzruszający koncert :-)
Kto nie był niech żałuje.
Proszę o więcej i częściej ????
Wiadomo KUL!!! Garbusiarz cyklista
co za zgredy minusują XD
Nie rozumiem ludzi którzy piszą ze można było posłuchać ptaków czy zwierząt. .. to był koncert chóru raczej informacja na plakatach dla wszystkich zrozumiała. .. .a nie wypadzik do ZOO
ptaki wydaja symfonie dzwieku przewyzszajace arie operowe tylko ludzki sluch tego nie wychwyci
O to mi właśnie chodziło np. A nie piejący człowiek ;)