Wybrany wątek opinii

Moim zdaniem wiele zwierząt wydaje lepsze dźwięki niż człowiek jest w stanie.
jan z drzewa (2019.06.14)
Sam wymyślił, sam napisał i sam polubił...
(2019.06.14)
@jan z drzewa - wystarczy sobie zrobic spacer po lesie i posluchac spiewu ptakow
(2019.06.14)
co za zgredy minusują XD
(2019.06.14)
Powrót do komentarzy