UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

To niech przestanom chlac-" chleje pan ? - no nie powiedzialbym ze chleje, .. a ja widzi pan chleje... panie jak ja kocham te nafte --no i przez to chlanie ciagle som jakes wypadki , bo baby muszom za nich jzdzic

Przestanchlac