UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
,, Czarne elbląskie anioły, ,jeszcze działają. .. .. lista jest dosyć długa. .. .i na nic puszczanie, ,Barki, ,czy bicie dzwonów o 21.00.. .. .wszak ludzie pamiętają. .. ..
bezpodpisu
,, Czarne elbląskie anioły, ,jeszcze działają. .. .. lista jest dosyć długa. .. .i na nic puszczanie, ,Barki, ,czy bicie dzwonów o 21.00.. .. .wszak ludzie pamiętają. .. ..
bezpodpisu