UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

,, Czarne elbląskie anioły, ,jeszcze działają. .. .. lista jest dosyć długa. .. .i na nic puszczanie, ,Barki, ,czy bicie dzwonów o 21.00.. .. .wszak ludzie pamiętają. .. ..

bezpodpisu

Anuluj