A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Piszesz o panu J.K?zgadzam się Z Tobą
ależ ile dzieci tam było, gdyby nie one, do kogo Pan P. przemawiałby? Czyżby te dzieci zostały "przyprowadzone" przez jakąś zaprzyjaźnioną szkołę? Czyżby nauczyciele z tejże zaprzyjaźnionej szkoły nie "użyczyły" swoich prywatnych dzieci dla dobrych fotografii? Nic w tym kraju od lat się nie zmieniło.