UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
ależ ile dzieci tam było, gdyby nie one, do kogo Pan P. przemawiałby? Czyżby te dzieci zostały "przyprowadzone" przez jakąś zaprzyjaźnioną szkołę? Czyżby nauczyciele z tejże zaprzyjaźnionej szkoły nie "użyczyły" swoich prywatnych dzieci dla dobrych fotografii? Nic w tym kraju od lat się nie zmieniło.
anty_działacz