A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
We wspaniałej sali Sądu Przysięgłych.
Sąd sądem ale sprawiedliwość musi być po naszej stronie
do tych z PO i PIS, ja nie muszę wierzyć w sądy, ja czekam na koniec rozprawy przez 6 lat i końca nie widać.
Sąd sądem ale sprawiedliwość musi być po naszej stronie
Tak jakby ktoś się liczył ze zdaniem ławnika.
Wydaje mi się, chyba dojrzałem, wydaje mi się - wyrażenia tego typu użyte w argumentacji dojrzalego mężczyzny świadczą o czymś raczej przeciwnym. Słabiutkie to jest.
like