17
31.05.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
We wspaniałej sali Sądu Przysięgłych.
erg. (2019.05.31)

info

1  
  0
Sąd sądem ale sprawiedliwość musi być po naszej stronie
Z i e l a r z (2019.05.31)

info

4  
  0
do tych z PO i PIS, ja nie muszę wierzyć w sądy, ja czekam na koniec rozprawy przez 6 lat i końca nie widać.
sądnydzień (2019.05.31)

info

0  
  0
Sąd sądem ale sprawiedliwość musi być po naszej stronie
Z i e l a r z (2019.05.31)

info

0  
  0
Tak jakby ktoś się liczył ze zdaniem ławnika.
(2019.05.31)
Wydaje mi się, chyba dojrzałem, wydaje mi się - wyrażenia tego typu użyte w argumentacji dojrzalego mężczyzny świadczą o czymś raczej przeciwnym. Słabiutkie to jest.
kicha (2019.06.01)

info

3  
  0
like
(2019.06.02)