UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
do tych z PO i PIS, ja nie muszę wierzyć w sądy, ja czekam na koniec rozprawy przez 6 lat i końca nie widać.
sądnydzień
do tych z PO i PIS, ja nie muszę wierzyć w sądy, ja czekam na koniec rozprawy przez 6 lat i końca nie widać.
sądnydzień