A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Nie ,nie Diabła... hahaha
Gołębie mają się dobrze i Diabeł też ????
To nie Diabła ????
Nie, nie Diabła
Ciekawe czy mu sie kajet z dłuznikami spalił?
A ile mu wisisz ???