Wybrany wątek opinii

To chata Diabła.Ciekawe co teraz zrobi z gołębiami
(2019.05.26)
W eclerku sprzedadza haha
(2019.05.26)
Blok dalej
Żeromskiego 6 (2019.05.27)
Nie ,nie Diabła... hahaha Gołębie mają się dobrze i Diabeł też ????
Xxx666 (2019.05.27)
To nie Diabła ????
Kolo135 (2019.05.27)
Powrót do komentarzy