A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Wierzę w jednego Jarka, szeregowego posła wszechmogącego, najmędrszego stworzyciela list wyborczych, niewidzialnego układu i widzialnego PO-PiSu. .. coś w ten deseń?;]
Rzecznik po stronie obywatela popierającego KOD, PO, SLD UBywateli. A zaciekle walczy z patriotami, ludźmi o prawicowych poglądach wyznającymi chrześcijańskie wartości.
@RobertKoliński - Można? Można.
Rzecznik KOD-erastów i UB-ywateli. Całkowicie apolityczny hahaha.
To już się Pan musi zapytać Pana Piotrowicza, albo Pana Kryżego czy Jasińskiego, bo ja w PiS-e nie jestem, albo Pana Hazana czy stowarzyszenia Ordo Iuris. No ale tak Pan się wypowiadal o kułakach i obszarnikach, to myślałem, że Partia Razem ma jakiś określony w tej kwestii program i granice od ilu ha jest się obszarnikiem i kułakiem, ale jak nie ma to dziękuję za odpowiedź. :) Pozdrawiam.
@Zen - Nie ma i mieć nie będzie, zajmujemy się bowiem rzeczami potrzebnymi społeczeństwu i służącymi Polkom i Polakom żyjącym tu i teraz, a nie rozgrzebywaniem grobów i pisaniem historii na nowo w celach polityczno-wyborczych - od tego specjaliści są w PO-PiS i na szeroko pojętej, genetycznej prawicy, szczerze nie polecam;) Takoż pozdrawiam:)
A w Pana Protasa stworzyciela dotacji ,,widzialnych" i niewidzialnych dla Elbląga? :)
Szanowny POrtElu!Kiedy włączysz logowanie do postów? Bo elbląska choroba hejterstwa i plucia jadem obniża ci czytalność.
Prawa wiezniow czy sb tym zajmuje rzecznik praw obywatelskich. Zajmij ty sie czloweku prawami zwyklych obywateli a nie jakiegos marginesu. A dalej na portelu nie bylo zadnej informacji o spotkaniu z Robertem Winnickim
@m,.o;/vb - i bedą tylko pisać ludzie z towarzystwa wzajemnej adoracji o odpowiednich poprawnych politycznie poglądach