A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Najpierw była mowa nienawiści ale ludzie już ją olewają, to teraz hejterstwo. Byle ograniczyć nie wygodne komentarze. Zamieszkaj na zachodzie tam wszystko cemzuruja jak nie jest lewacka propaganda jedyna słuszna. Będziesz w raju.
Dokładnie, jak u Michnika w gazeta.pl prawie wszyscy w komentarzach reprezentują 1 linię narracyjną