UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Szanowny POrtElu!Kiedy włączysz logowanie do postów? Bo elbląska choroba hejterstwa i plucia jadem obniża ci czytalność.

m,.o;/vb

Anuluj