UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Szanowny POrtElu!Kiedy włączysz logowanie do postów? Bo elbląska choroba hejterstwa i plucia jadem obniża ci czytalność.
m,.o;/vb
Szanowny POrtElu!Kiedy włączysz logowanie do postów? Bo elbląska choroba hejterstwa i plucia jadem obniża ci czytalność.
m,.o;/vb