A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Właśnie...szkoda,że nie wiedziałam. Córka uwielbia czytać,pewnie nie jedną by wybrała...
Taki widok bardzo cieszy. A więc Biblioteka Assurbanipala trwa nadal. Oby następne dwa tysiące lat.
ona tańczy dla mnie
Zaglądaj na Facebooka biblioteki, tam są informacje.
Na pewno. Są tam książki dla dorosłych i dla dzieci, książki naukowe też czy lektury szkolne.
@MonaCelina - Kolejny kiermasz odbędzie się 31 sierpnia, ale zawsze informujemy o tym dużo wcześniej na stronie biblioteki www.bibliotekaelblaska.pl , na FB biblioteki i w lokalnych mediach.
pozdrawiamy
@Kat_Na_Idiotów - A po co Ci z pieczątkami?Ja wolę kupić. Pozdrawiam:)
Jeśli lubisz książki z pieczątkami-i to niejedną, bo i np. na stronie 17 i na końcu tekstu-to nie ma sprawy. Ja wolę kupić bez tych ozdób. Pozdrawiam.