18
11.05.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Właśnie...szkoda,że nie wiedziałam. Córka uwielbia czytać,pewnie nie jedną by wybrała...
Mama30 (2019.05.11)

info

5  
  2
Taki widok bardzo cieszy. A więc Biblioteka Assurbanipala trwa nadal. Oby następne dwa tysiące lat.
erg. (2019.05.11)

info

4  
  2
ona tańczy dla mnie
(2019.05.12)

info

0  
  4
Zaglądaj na Facebooka biblioteki, tam są informacje.
(2019.05.12)
Na pewno. Są tam książki dla dorosłych i dla dzieci, książki naukowe też czy lektury szkolne.
(2019.05.13)
@MonaCelina - Kolejny kiermasz odbędzie się 31 sierpnia, ale zawsze informujemy o tym dużo wcześniej na stronie biblioteki www.bibliotekaelblaska.pl , na FB biblioteki i w lokalnych mediach. pozdrawiamy
BibliotekaElbląska (2019.05.13)
@Kat_Na_Idiotów - A po co Ci z pieczątkami?Ja wolę kupić. Pozdrawiam:)
(2019.05.15)
Jeśli lubisz książki z pieczątkami-i to niejedną, bo i np. na stronie 17 i na końcu tekstu-to nie ma sprawy. Ja wolę kupić bez tych ozdób. Pozdrawiam.
(2019.05.15)