UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jeśli lubisz książki z pieczątkami-i to niejedną, bo i np. na stronie 17 i na końcu tekstu-to nie ma sprawy. Ja wolę kupić bez tych ozdób. Pozdrawiam.


Anuluj