UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jeśli lubisz książki z pieczątkami-i to niejedną, bo i np. na stronie 17 i na końcu tekstu-to nie ma sprawy. Ja wolę kupić bez tych ozdób. Pozdrawiam.
Jeśli lubisz książki z pieczątkami-i to niejedną, bo i np. na stronie 17 i na końcu tekstu-to nie ma sprawy. Ja wolę kupić bez tych ozdób. Pozdrawiam.