UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Powiedz mi Pan, kiedy!!! Polska była suwerennym państwem??? Bo może coś z lekcji historii mnie ominęło lub nie uważałam.

Gienia

Anuluj