UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
40 lat minęłoa "MIS" jest aktualny jak by wczoraj była jego premiera. .. Miałem znajomego, panstwowa firma, ledwo ciagną, bo stara technologia, konczy sie w słuzbówce na autostradzie paliwo. Znajomy miał do zjazdu z 15 km i zatankował 5 litrów zeby dojechac, bo wiadomo oszczednosci a na autostradzie drogo, ze aszzzz. Potem na normalnej stacji zalał do pelna w normalnej cenie. Oddaje faktury ksiegowej a on: chciało ci sie tak 2 x tankowac??? ON: no ale oszczednosci, na autostradzie drogo. .. Wysmiala go. Odtad juz nie ma z tym problemu. Ale to taki kolejny z zycia wziety przyklad, ze "Mis" zyje i ma sie dobrze w naszym pieknym kraju
AKT447