A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Co by było gdyby to młody motocyklista jechał tam "motorkowo-przepisowo" ze 180 km/h na swojej szlifierce. (tam jest ograniczenie 40)
CHIŃSKI Junak nie osiąga setki, opel - 20 sek do setki. Elbląskie realia dziadki urządzili sobie pokazówke ulicami miasta pod hasłem 40 km/h może zabić. Jakie miasto tacy piraci drogowi.
Kto grubo idzie j. .. ć musi
braki w umiejetnosci czytania ze zrozumieniem ? 70+ latkowie małolaci ? Jak:)
Osiąga więcej jak setkę. Zależy jaki model.
Widać że zabolało co napisał?
Tak to jest jak tzw niedzieli kierowcy wyjechali.
głupota nie boli
Trafił swój na swego. ..
Dziwna sprawa. Kierowca opla, a nie bmw? Dziwne, bardo dziwne.