41
18.04.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Co by było gdyby to młody motocyklista jechał tam "motorkowo-przepisowo" ze 180 km/h na swojej szlifierce. (tam jest ograniczenie 40)
(2019.04.18)

info

12  
  3
CHIŃSKI Junak nie osiąga setki, opel - 20 sek do setki. Elbląskie realia dziadki urządzili sobie pokazówke ulicami miasta pod hasłem 40 km/h może zabić. Jakie miasto tacy piraci drogowi.
(2019.04.18)
Kto grubo idzie j. .. ć musi
(2019.04.18)

info

5  
  6
braki w umiejetnosci czytania ze zrozumieniem ? 70+ latkowie małolaci ? Jak:)
poIrytowany (2019.04.18)
Osiąga więcej jak setkę. Zależy jaki model.
(2019.04.18)
Widać że zabolało co napisał?
Gun (2019.04.18)
Tak to jest jak tzw niedzieli kierowcy wyjechali.
(2019.04.18)

info

8  
  4
głupota nie boli
(2019.04.18)

info

0  
  4
Trafił swój na swego. ..
(2019.04.18)

info

4  
  2
Dziwna sprawa. Kierowca opla, a nie bmw? Dziwne, bardo dziwne.
(2019.04.18)