Wybrany wątek opinii
@Gość 123 - Póki co to Ciebie szkoda, za twe arogancko-błyskotliwe i bezmyślne wpisy.
Do moderacji
Odpowiedz
11
7
Widać że zabolało co napisał?
Do moderacji
Odpowiedz
2
0