Opel uderzył w motocyklistę

41
18.04.2019
Opel uderzył w motocyklistę
(fot. Michał Skroboszewski)
Do wypadku z udziałem motocyklisty i opla doszło dziś (18 kwietnia) po godz. 13 na skrzyżowaniu al. Odrodzenia z ul. Szarych Szeregów. Motocyklista został zabrany do szpitala. Ruch w tym miejscu przez ponad godzinę odbywał się z utrudnieniami. Zobacz zdjęcia.
Jak wynika ze wstępnych ustaleń pracujących na miejscu policjantów, 77-letni kierowca opla nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu 73-letniemu mężczyźnie poruszajemu się junakiem. Kierowca opla wyjeżdżał z ul. Szarych Szeregów, natomiast motocyklista jechał al. Odrodzenia w kierunku ul. Mazurskiej.
   Kierowca jednośladu karetką pogotowia został zabrany do szpitala. Policjanci zatrzymali prawo jazdy 77-letniemu kierowcy opla, złożą także wniosek do sądu o ukaranie mężczyzny. Obaj mężczyźni byli trzeźwi.
   Policjanci badają dokładne okoliczności tego zdarzenia. W rejonie skrzyżowania, na którym doszło do wypadku, przez ponad godzinę ruch odbywał się z utrudnieniami.
   
ms

Fotoreportaż

Kliknij, żeby zobaczyć więcej zdjęć

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Technik już na miejscu.... Uuuu późno te foty widzę panie kolego.....
(2019.04.18)

info

9  
  2
Elbląg miastem dziadków na motorach i za kierownicami samochodów
wewef (2019.04.18)
I na przymusowe badania wysłać dziadka bo jeszcze kogoś zabije
Kierownik (2019.04.18)

info

30  
  25
Małolaty i motoryzacja tak się kończy.
(2019.04.18)
Taka wiadomość: Elbląg- 74 motocyklista uderzył w auto kierowane przez 77 latka. .. .do przemyślenia w domu.
młody_pieszy (2019.04.18)

info

28  
  7
No niestety. Elblag stał sie domem starców. Młodzi wyjechali.
wodnikszuwarek (2019.04.18)

info

39  
  15
Szkoda chłopa... całe życie miał przed sobą( ?° ?? ?°)
Gość 123 (2019.04.18)
pojazdy też już nie pierwszej młodości, za to chyba pierwsi właściciele
(2019.04.18)

info

20  
  11
4 zdjecie. siwy juz wszystkich zagaduje.
(2019.04.18)

info

5  
  2
@Gość 123 - Póki co to Ciebie szkoda, za twe arogancko-błyskotliwe i bezmyślne wpisy.
(2019.04.18)