Wybrany wątek opinii

Szkoda chłopa... całe życie miał przed sobą( ?° ?? ?°)
Gość 123 (2019.04.18)
@Gość 123 - Póki co to Ciebie szkoda, za twe arogancko-błyskotliwe i bezmyślne wpisy.
(2019.04.18)
Powrót do komentarzy