Wybrany wątek opinii
Szkoda chłopa...
całe życie miał przed sobą( ?° ?? ?°)
Do moderacji
Odpowiedz
26
17
@Gość 123 - Póki co to Ciebie szkoda, za twe arogancko-błyskotliwe i bezmyślne wpisy.
Do moderacji
Odpowiedz
11
7