UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nie lubię udzielać się w tak indoktrynowanych dysputach, ale tu wizja świata komunisty wzbudziła mnie do reakcji. Jak trzeba być ciemnym, lub jak bardzo trzeba czerpać korzyści materialne by pleść podobne brednie wyssane z broszur KBW lub obecnie z Gazety Wyborczej.Koszmar. Dobrze, że ludzie nauki wykopujacy szkielety zameczonych patriotów przez komunistyczną bezpiekę wiedzą i opisują prawdę. Dobrze, że prawda jest odczytywana z napisów wydrapanych paznokciami w katowniach tych tzw socjalistów. Dobrze, że setki pamiętników schowanych pod podłogą mowi prawdę o miłosierdziu towarzyszy. Dobrze. Istnieje prawda i kłamstwo. Kolinski jest kłamstwem w imię interesów "lewicowego" lobby. I to tyle. Dziękuję.

Mateusz IPN

Anuluj