Z cmentarza zniknęły świerki
Takie zdjęcie wysłała do naszej redakcji jedna z Czytelniczek
- Dlaczego administrator cmentarza przy ul. Agrykola wyciął drzewa przy jednej z alei? Przecież nie wyglądały na chore- pyta nasza Czytelniczka. - Świerki były obumarłe i zagrażały bezpieczeństwu przechodniów – odpowiada Zarząd Zieleni Miejskiej.