UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Mamo chwala was.. kto..? ja Ciebie , a Ty nas wazeliniarstwo ?... czy prezesi wystawiaja sobie nawzajem laurki. Cos takiego mozna napisac po osiagnieciu utrzymania w lidze a nie skomlec o pochwaly , gdy slepej kurze trafilo sie ziarno... jeszcze daleka droga! -panowie prezesi- skromnosc- to siostra sukcesu ,-pamietajcie o tym
Stary olewka