24
28.01.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
A niezastanowiliscie sie drodzy panstwo dlaczego i czemu 1 dziecko szanownej maltretowanej pani jest pod opieka ojca 80 km od elblaga . nie pisze nie oceniam nie skazuje jyz tylko ojca tego maluszka chlop teraz ma prze.... Ale ta sprawa moze miec 2 dno
Kkkkjjjkk (2019.01.28)

info

6  
  0
Ta niby matka jest tak samo winna chyba nie wie co to dobro i zlo. Ona musi byc tak samo ukarana.Jakie zastraszanie nie widzuala nie slyszala. Zobaczcie tego patusa na facebooku z piwem w reku . karmienie zaliczone. To pewnie spala a jemu kazala zajmowac sie. Juz sie tam nim zajma.
(2019.01.28)

info

5  
  0
ludzie zgłaszanie się i mówcie co tam siedziało, z pust go i Salomon nie naleje, normalnie przy takim.dziecku nie ma donoszenia , kto k.... ma bronić takie małe? samo nic nie zrobi bo za małe jest
gites (2019.01.28)

info

1  
  0
Panie Ziobro czyn pan swoją powinność
(2019.01.28)

info

2  
  0
8 lat? Przecież to jest degenerat!!!!! Takich powinno się NA STAŁE izolować od społeczeństwa!!!!!! Znowu będziemy załamywać ręce jak wyjdzie po tych (załóżmy) 8 latach i zatłucze żonę, syna albo kogoś przypadkowego!
(2019.01.28)

info

2  
  0
To ten co widnieje na fejsie?. Zamieszkanie się zgadza?
(2019.01.28)
Tragedia jak to Stalin by powiedzial Ale aborcja to juz statystyka
Dramat (2019.01.29)

info

0  
  0
Ten sam co na fejsie. ZGADZA SIĘ. .. .. z maluszkiem
(2019.01.29)
Chłopaki na Halicliej juz go przywitali i czekają na niego na calej Polsce
Bjjfchjx (2019.01.29)

info

2  
  1
29-letni Dawid S. , omyłkowo nazwany ojcem. .. .. , psychicznie skrzywiony udawadniający swoje zdanie bezbronnemu dziecku.
(2019.01.29)

info

2  
  0