A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
A niezastanowiliscie sie drodzy panstwo dlaczego i czemu 1 dziecko szanownej maltretowanej pani jest pod opieka ojca 80 km od elblaga . nie pisze nie oceniam nie skazuje jyz tylko ojca tego maluszka chlop teraz ma prze.... Ale ta sprawa moze miec 2 dno
Ta niby matka jest tak samo winna chyba nie wie co to dobro i zlo. Ona musi byc tak samo ukarana.Jakie zastraszanie nie widzuala nie slyszala. Zobaczcie tego patusa na facebooku z piwem w reku . karmienie zaliczone. To pewnie spala a jemu kazala zajmowac sie. Juz sie tam nim zajma.
ludzie zgłaszanie się i mówcie co tam siedziało, z pust go i Salomon nie naleje, normalnie przy takim.dziecku nie ma donoszenia , kto k.... ma bronić takie małe? samo nic nie zrobi bo za małe jest
Panie Ziobro czyn pan swoją powinność
8 lat? Przecież to jest degenerat!!!!! Takich powinno się NA STAŁE izolować od społeczeństwa!!!!!! Znowu będziemy załamywać ręce jak wyjdzie po tych (załóżmy) 8 latach i zatłucze żonę, syna albo kogoś przypadkowego!
To ten co widnieje na fejsie?. Zamieszkanie się zgadza?
Tragedia jak to Stalin by powiedzial
Ale aborcja to juz statystyka
Ten sam co na fejsie. ZGADZA SIĘ. .. .. z maluszkiem
Chłopaki na Halicliej juz go przywitali i czekają na niego na calej Polsce
29-letni Dawid S. , omyłkowo nazwany ojcem. .. .. , psychicznie skrzywiony udawadniający swoje zdanie bezbronnemu dziecku.