UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A niezastanowiliscie sie drodzy panstwo dlaczego i czemu 1 dziecko szanownej maltretowanej pani jest pod opieka ojca 80 km od elblaga . nie pisze nie oceniam nie skazuje jyz tylko ojca tego maluszka chlop teraz ma prze.... Ale ta sprawa moze miec 2 dno

Kkkkjjjkk

Anuluj