A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Trzeba to towarzystwo z ratusza pogonić ja nie mam czasu czekać 5 lat. Lace do góry, szable w dłoń bolszewika goń, goń, goń!!!!!
Co jest do ####a zadluzenie jest ale spoko bedziemy je splacac ale wolnie j?! Chyba w 1 kolejnosci wladze powinny działać tak by zniwelować w wiekszym stopniu "zadłużenie". Zrozumiałem że liczymy na UE bo my dać sobie rady nie damy ??