UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Trzeba to towarzystwo z ratusza pogonić ja nie mam czasu czekać 5 lat. Lace do góry, szable w dłoń bolszewika goń, goń, goń!!!!!


Anuluj