UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Trzeba to towarzystwo z ratusza pogonić ja nie mam czasu czekać 5 lat. Lace do góry, szable w dłoń bolszewika goń, goń, goń!!!!!
Trzeba to towarzystwo z ratusza pogonić ja nie mam czasu czekać 5 lat. Lace do góry, szable w dłoń bolszewika goń, goń, goń!!!!!