UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Co jest do ####a zadluzenie jest ale spoko bedziemy je splacac ale wolnie j?! Chyba w 1 kolejnosci wladze powinny działać tak by zniwelować w wiekszym stopniu "zadłużenie". Zrozumiałem że liczymy na UE bo my dać sobie rady nie damy ??

V

Anuluj