A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Czepianie się. Przecież zbieral na wieczór kawalerski...
takich policjantów to tylko buła, łokieć, kołowrotek
Małolat nie przejmuj się moi sikarios cie odbiją, zrobimy podkop.
Haha zapewne jeszcze sprawy nie było a już jest nazywanym dilerem... Te ścierwo to nawet nie jego było...
spokojnie ziomeczku kibic Cię odbije
paczki 1 i 2 nie ma w ogóle, a po 11 został tylko numerek. .. chyba ze ta na podłodze to. ..