26
23.11.2018

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Czepianie się. Przecież zbieral na wieczór kawalerski...
Misiu (2018.11.27)

info

0  
  0
takich policjantów to tylko buła, łokieć, kołowrotek
bonusBGC (2018.11.27)

info

0  
  1
Małolat nie przejmuj się moi sikarios cie odbiją, zrobimy podkop.
kibic.MEXYK (2018.11.28)

info

2  
  0
Haha zapewne jeszcze sprawy nie było a już jest nazywanym dilerem... Te ścierwo to nawet nie jego było...
Bezimienna12 (2018.11.29)

info

2  
  0
spokojnie ziomeczku kibic Cię odbije
Miska (2018.12.01)

info

0  
  0
paczki 1 i 2 nie ma w ogóle, a po 11 został tylko numerek. .. chyba ze ta na podłodze to. ..
ziom-z-szubienicy (2018.12.11)

info

0  
  0