Miał w mieszkaniu 2 kilogramy narkotyków
fot. policja
Ponad 1,8 kilograma amfetaminy oraz 180 gramów marihuany. Tyle narkotyków zabezpieczyli policjanci w jednym z mieszkań w centrum Elbląga. Do tej sprawy został zatrzymany 27-letni mężczyzna. Grozi mu kara do 12 lat więzienia. Policjanci nie wykluczają kolejnych zatrzymań.