Miał w mieszkaniu 2 kilogramy narkotyków

26
23.11.2018
Miał w mieszkaniu 2 kilogramy narkotyków
fot. policja
Ponad 1,8 kilograma amfetaminy oraz 180 gramów marihuany. Tyle narkotyków zabezpieczyli policjanci w jednym z mieszkań w centrum Elbląga. Do tej sprawy został zatrzymany 27-letni mężczyzna. Grozi mu kara do 12 lat więzienia. Policjanci nie wykluczają kolejnych zatrzymań.
Zarzuty usiłowania wprowadzenia do obrotu znacznych ilości narkotyków usłyszał dzisiaj (23 listopada) 27-letni mieszkaniec ulicy 1-Maja w Elblągu. W zajmowanym przez niego mieszkaniu policjanci znaleźli ponad 2 kg narkotyków. Była to głównie poporcjowana i przygotowana do sprzedaży amfetamina (1857 gramów). Funkcjonariusze zabezpieczyli także marihuanę (186 gramów). Część narkotyków była ukryta w niewielkim sejfie. Policjanci nie wykluczają kolejnych zatrzymań. Narkotyki miały trafić na elbląski rynek. Podejrzany był wcześniej karany za paserstwo. Grozi mu kara nawet 12 lat pozbawienia wolności.
   
   
Jakub Sawicki, zespół prasowy KMP w Elblągu

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
"no i w piz du wylądował i cały misterny plan też w pi%du. "
Siarasiarzewski (2018.11.23)

info

22  
  2
Widzę jedna paczuszka leży odłożona dla kogoś na podłodze :) Pewnie lekarstwo na grypę;) BLACK FRIDAY
Patryk0987 (2018.11.23)

info

10  
  4
a za pobicie ze skutkiem smiertelnym i nie udzielenie pomocy 5 lat. Sprawiedliwosc
obuzony (2018.11.23)

info

19  
  2
a za pobicie ze skutkiem smiertelnym i nie udzielenie pomocy DO 5 lat. Ot taka nasza sprawiedliwosc psia mac. ..
obuzony (2018.11.23)

info

10  
  1
Policja odłożyła dla siebie . Myslisz ze w nocy to po kawie pracuja. Hehe
Jppp (2018.11.23)

info

11  
  5
Oni po nocach w pracy nie ćpaja. Tylko wzajemnie sobie skarpety wąchają.
(2018.11.23)

info

10  
  5
te bezladne rozrzucenie na podlodze ma sugerowac ze te narkotyki walaja sie tak po calym domu a nie ze chlopak mial na jednego skreta
(2018.11.23)

info

1  
  3
dać mu to teraz wszystko zeżreć !
ARESIAK1 (2018.11.23)

info

10  
  4
Nareszcie Policja się bierze za Elbląskich narkomanów. Brawo brawo Gogo buster
(2018.11.23)

info

5  
  3
Podobno już sypie
Lisek lis (2018.11.23)

info

7  
  4