26
23.11.2018

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Mnie uczyli od 1,2 ,3... itd.....
ALE BEKA :) (2018.11.23)

info

0  
  1
Kara śmierci musi wrócić!!!
(2018.11.24)

info

2  
  2
A gdzie podziała się paczuszka nr 11?
(2018.11.24)

info

2  
  1
Od kibica zawija . Kibic daj mu na adwokata , tyle chłopak dla ciebie zarobił
(2018.11.24)

info

4  
  2
Gienek jest szefem wszystkich szefow i on tu rozdaje karty. ..
szefi (2018.11.25)

info

4  
  1
Czytając komentarze stwierdzam ze zdecydowana większość z Was to d.. wstyd jakim frajerskim pokoleniem jesteśmy. Wstyd
Król (2018.11.25)

info

6  
  0
na własny użytek z czego afera, dużo jara na 2 miesiące zapas
wojetek (2018.11.26)

info

3  
  0
kibic sam będzie go bronił bo szkoda mu kasy ale jak ma gadanę po starym to wybroni go szybko.
ojcieckibicamenel (2018.11.26)

info

4  
  0
To czubek góry lodowej. Płotka
(2018.11.26)

info

0  
  1
Co wy gadacie. On to na własny użytek miał :D
(2018.11.27)

info

1  
  0