A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Mnie uczyli od 1,2 ,3... itd.....
Kara śmierci musi wrócić!!!
A gdzie podziała się paczuszka nr 11?
Od kibica zawija . Kibic daj mu na adwokata , tyle chłopak dla ciebie zarobił
Gienek jest szefem wszystkich szefow i on tu rozdaje karty. ..
Czytając komentarze stwierdzam ze zdecydowana większość z Was to d.. wstyd jakim frajerskim pokoleniem jesteśmy. Wstyd
na własny użytek z czego afera, dużo jara na 2 miesiące zapas
kibic sam będzie go bronił bo szkoda mu kasy ale jak ma gadanę po starym to wybroni go szybko.
To czubek góry lodowej. Płotka
Co wy gadacie. On to na własny użytek miał :D