A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@Polna. - czy ty wiesz co piszesz, przecież oni byli parą narkomanów, zabawiali się na mocno zakrapianych imprezach i ćpali razem
A ty detektywem jesteś?
Tak nieumyślnie przecież piszą dauny
A ty na policję zaganiacz
Pracują ciężko panie ciekawy
Za niski wyrok!to chyba nie było nieumyślne spowodowanie śmierci poprostu zakatował na śmierć i zostawił .ZGROZA
Jakieś kpiny- zarzut nieumyślnego spowodowania śmierci, to może być jak popchnięta ofiara uderzy głową np. o ławkę. Artykuł dedykuję obrońcom naszego wspaniałego wymiaru sprawiedliwości
@Lalala - a skąd masz takie info? I jeśli to prawda to wstyd okropny
Byłeś widziałeś czemu nie pomogłes ? Teraz jako anonim najlepiej się wypowiadać.
A skąd ta teza ? Że ja katowal ? Byla tak nacpana że mózg sam eksplodowal