Wybrany wątek opinii
To jest totalna porażka!!!!!
Typ to kryminalista w Anglii syfu narobił a w Polsce zabił niewinna kobietę gdzie jest sprawiedliwość??? Ona mogła być matką, żoną a taki kryminalista pozbawił ją tego. Znęcał się nad nią bił, kopał i to ma być nieumyślnie słodowania śmierci!!! Totalna kpina . Czas najwyższy zmienić kary. On wiedział co robi żeby uderzył raz czy dwa to można jeszcze podpiąć taką karę ale on ją skatował . To jest morderstwo.
Do moderacji
Odpowiedz
3
1
A ty detektywem jesteś?
Do moderacji
Odpowiedz
2
1
A skąd ta teza ? Że ja katowal ? Byla tak nacpana że mózg sam eksplodowal
Do moderacji
Odpowiedz
0
0