UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Mecz się prawdopodobnie odbędzie ponieważ nie ma decyzji PZPN. Piłkarze Widzewa poinformowali na swoim Twitterze ze jadą do Elbląga bez względu na decyzje. Podejrzewam, że mecz odbędzie się bez publiczności. .. .