UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Juz widze ten exodus wlasciciele czyli"dziady elblaskie" wiekszosc po podstawówkach ewentulnie zawodówkach, sra sie jak nigdy. .. Co wy teraz zrobicie?? kto wam bedzie skakal za grosze??
zenonwoj
Juz widze ten exodus wlasciciele czyli"dziady elblaskie" wiekszosc po podstawówkach ewentulnie zawodówkach, sra sie jak nigdy. .. Co wy teraz zrobicie?? kto wam bedzie skakal za grosze??
zenonwoj