UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Juz widze ten exodus wlasciciele czyli"dziady elblaskie" wiekszosc po podstawówkach ewentulnie zawodówkach, sra sie jak nigdy. .. Co wy teraz zrobicie?? kto wam bedzie skakal za grosze??

zenonwoj

Anuluj