UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

W Niemczech za 10 Gramow do domu puszczaja.Polka dzicz.W polsce tyle chlejusow i nikt nic nie mowi, alkohol dalej sprzedaja.

Gosk

Anuluj