UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
W Niemczech za 10 Gramow do domu puszczaja.Polka dzicz.W polsce tyle chlejusow i nikt nic nie mowi, alkohol dalej sprzedaja.
Gosk
W Niemczech za 10 Gramow do domu puszczaja.Polka dzicz.W polsce tyle chlejusow i nikt nic nie mowi, alkohol dalej sprzedaja.
Gosk