UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Do redakcji: zapraszam pod SP16.To jest jakiś dramat i totalna rozpierducha co to się dzieje na terenie szkoły. Rozkopali kilka miesięcy temu, przez kilka tygodni nic się nie działo. Koleżanka mi powiedziała, że do jutra, tj. 19.10 !!! mają termin zdania terenu i zakończenia prac. Oho, yhy, już to widzę. Błoto, hałdy ziemnymi, powyginany płot, 2 pracowników na krzyż. I tak od początku roku szkolnego a dzieci jak to dzieci - ciekawskie przełażą. Dyrekcji to nie przeszkadza najwidoczniej;(
rodzicM