A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Widziales i nic nie zrobiles bochater kroku brawo
Grunwald kreci pupka
Szkoda że na mnie nie trafil :-( wsadził bym mu ten telefon w d..e i cygaro do mordy to by wiedział o co chodzi .....
Utylizować śmiecia i tyle w temacie.
Tylko w Elblągu jest taki cyrk handelek jak z PRLu. papieroski i wóda czyli dno.
pisowcom się wszystko należy! czemu nie chciał dobrowolnie oddać telefonu????
palenie zabija jak nie tym to innym sposobem tuatj wykorzystalo czlowieka na glodzie powinno sie wsadzac do puszki za same posiadanie cygara
@cynik - A co Tobie się należy? Chyba jedynie pisać te kompletne bzdury ! Co ściska Ci du. pe, że dzieci skorzystały z tego, że do władzy doszli ludzie, co złodziejom i cwaniaczkom zabrali i przekazali te pieniądze obywatelom!!!
Efekt Owsiaka-"róbta co chceta".
@Solder - ta i efekt rambo, terminatora, jeszcze punishera bym dorzucil, i ewentualnie walese tuska i kwasniewskiego