20
12.10.2018

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Widziales i nic nie zrobiles bochater kroku brawo
Nlk (2018.10.12)
Grunwald kreci pupka
Pamietamy (2018.10.12)

info

3  
  2
Szkoda że na mnie nie trafil :-( wsadził bym mu ten telefon w d..e i cygaro do mordy to by wiedział o co chodzi .....
Szymkoviak83' (2018.10.12)

info

12  
  2
Utylizować śmiecia i tyle w temacie.
bynio199 (2018.10.12)

info

13  
  0
Tylko w Elblągu jest taki cyrk handelek jak z PRLu. papieroski i wóda czyli dno.
(2018.10.12)

info

7  
  6
pisowcom się wszystko należy! czemu nie chciał dobrowolnie oddać telefonu????
cynik (2018.10.12)

info

4  
  7
palenie zabija jak nie tym to innym sposobem tuatj wykorzystalo czlowieka na glodzie powinno sie wsadzac do puszki za same posiadanie cygara
(2018.10.12)

info

0  
  0
@cynik - A co Tobie się należy? Chyba jedynie pisać te kompletne bzdury ! Co ściska Ci du. pe, że dzieci skorzystały z tego, że do władzy doszli ludzie, co złodziejom i cwaniaczkom zabrali i przekazali te pieniądze obywatelom!!!
(2018.10.12)
Efekt Owsiaka-"róbta co chceta".
Solder (2018.10.12)
@Solder - ta i efekt rambo, terminatora, jeszcze punishera bym dorzucil, i ewentualnie walese tuska i kwasniewskiego
dfhfd (2018.10.14)