UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Szkoda że na mnie nie trafil :-( wsadził bym mu ten telefon w d..e i cygaro do mordy to by wiedział o co chodzi .....

Szymkoviak83'

Anuluj