A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Jak sobie brat zasługuje to trudno. Może mu żonę wydymal?
Coś złego dzieje się z ludźmi. Coraz więcej agresji, coraz więcej głupoty. Czort wie czy to nie jakaś specjalna chemia dodawana do dzisiejszych produktów spożywczych, itp.
No i macie swoje pierwsze efekty rozszerzajacego sie socjalu w Polsce co demoralizuje ludzi i powieksza patologie. Juz sie robilo normalnie a teraz znow na dzielnicy co rusz stoja nieroby i pija za Nasza kase
@ttt - Jak ci przeszkadza to posprzataj
kain chciał zabić abla? skruwusunhy
może mu żonkę puknął ??? w sumie jak brat bratu dziewczyny nie wy. .bie to nie będzie w niebie !!!!!
@olo - ale ty tępy jesteś, masz takie doświadczenia u siebie w rodzinie? czyli patola
@olo - puknij ty się w ten pusty łeb